Close

Eva Minge

Marka Eva Minge powstała w 1989 roku. Jest jedną z bardziej rozpoznawalnych luksusowych polskich marek na świecie. Kreacje projektantki nosiły gwiazdy kina, celebryci tacy jak Paris Hilton, Ivana Trump czy Kelly Rowland.  Jej założycielka Ewa Minge od lat jest cenioną na świecie projektantką, która regularnie prezentuje swoje kolekcje na najbardziej prestiżowych, światowych wybiegach, między innymi w Paryżu, Mediolanie. Hurtownia torebek Bag Outlet w Tarnowskich Górach jest bezpośrednim dystrybutorem galanterii projektowanej przez Ewę Minge.

Zapewniamy naszym klientom regularne dostawy torebek marki Feme Stage Eva Minge. Szeroki asortyment, różnorodność wzorów oraz zawsze aktualne kolekcje pozwolą Państwu na stworzenie atrakcyjnej oferty.

Oferujemy szeroką gamę najwyższej jakości torebek damskich i galanterii. Jako największy dystrybutor na śląsku  możemy zaproponować preferencyjne, hurtowe ceny. Sprzedaż prowadzimy w hurtowni stacjonarnej w Tarnowskich Górach.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i usprawnienia dystrybucji wprowadziliśmy opcje sprzedaży wysyłkowej. Przy większych zamówieniach nasz klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z dostarczeniem towaru.

Polecamy galanterie marki Feme Stage Eva Minge i zachęcamy do zakupu torebek, portfeli oraz plecaków tej marki. Na pewno Wasza oferta dzięki tym produktom stanie się bardzo atrakcyjna i przyciągnie nowych klientów.

Bezpośredni dystrybutor torebek marki Feme Stage Eva Minge na śląsku. Hurtownia torebek Bag Outlet Tarnowskie Góry ul. Słoneczników 41.

Zapraszamy do kontaktu. Informacje o aktualnej ofercie pod numerem 508-199-281

„Kobiety, które noszą czerń, wiodą bardzo kolorowe życie.”

Neiman Marcus