Close

Nobo

Marka Nobo pochodzi z Polski, a odkąd w 2014 roku zdobyła uznanie koneserów mody, podbijając rynek swoimi torebkami cieszy się niesłabnącą popularnością. Designerskie produkty firmy Nobo stały się znane nie tylko na rynku polskim, ale też na całym świecie. Sukces rynkowy przedsiębiorstwo zawdzięcza doświadczonym projektantom i ich nowatorskim pomysłom, a także dbaniu o dostęp do jak najlepszych materiałów i starannym wykończeniu produktów, nim trafią do klientów.

NOBO to młoda marka, która już zdążyła zaimponować trendseterom jakością i stylem proponowanych produktów. Intrygujący design, niezwykła wygoda.

Hurtownia torebek Bag Outlet w Tarnowskich Górach ma możliwość bezpośredniej dystrybucji wyjątkowych torebek, plecaków oraz portfeli marki Nobo. Oferujemy najnowsze kolekcje. Prowadzona przez nas selekcja wzorów sprawia, iż trafiają do naszej oferty te, cieszące się największym zainteresowaniem.

Polecamy galanterie marki NOBO i zachęcamy do zakupu torebek, portfeli oraz plecaków tej marki. Na pewno Wasza oferta dzięki tym produktom stanie się bardzo atrakcyjna i przyciągnie nowych, zadowolonych klientów.

Bezpośredni dystrybutor torebek Nobo na śląsku, hurtownia torebek Bag Outlet Tarnowskie Góry wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów i usprawnienia dystrybucji wprowadziła opcje sprzedaży wysyłkowej. Przy większych zamówieniach nasz klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z dostarczeniem towaru.  

Zapraszamy do kontaktu. Informacje o aktualnej ofercie pod numerem 508-199-281.

„Zabawa w przebieranki zaczyna się w wieku 5 lat. I tak naprawdę nigdy się nie kończy.”

Kate Spade