Close

Flora & Co

Klasyczne torebki damskie Flora & Co Paris to kolejna propozycja znajdująca się w ofercie hurtowni Bag Outlet Tarnowskie Góry. Torebki oraz akcesoria galanteryjne tego producenta są kierowane do klientek, które cenią sobie styl i funkcjonalność. Torebki marki Flora & Co Paris są bardzo trwałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych. Większość modeli ma wymiar mieszczący format A4 co pozwala na wykorzystywanie torebki jako dopełnienie stylizacji w jakiej kobiety pokazują się w pracy czy szkoły. Są to również torebki, które doskonale spełniają swoja role w codziennym rutynowym użytkowaniu.

Jesteśmy importerem marki Flora & Co Paris co pozwala nam zapewnić regularne dostawy oraz atrakcyjne ceny. Jako hurtownia torebek, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta oferujemy sprzedaż wysyłkowa. Przy regularnej współpracy nasz odbiorca hurtowy nie ponosi kosztów związanych z wysyłka, jest ona darmowa.

Zachęcamy do wprowadzenia torebek damskich marki Flora & Co Paris do Państwa oferty handlowej. Zapewniamy, że torebki te cieszą się bardzo dużym zainteresowanie i zostaną stałym punktem Waszych zamówień.

Import torebek z Francji, sprzedaż hurtowa, woj. śląskie, Tarnowskie Góry ul. Słoneczników 41 pawilon handlowy I pietro.

Zapytaj o aktualna oferte pod numerem 508-199-281.

„Nim kobieta wyjdzie za mąż, ubiera się ładnie po to, by podobać się mężczyznom. Po ślubie zaś ubiera się ładnie po to, by denerwować kobiety.”

Christian Dior