Close

Bagia

Dystrybutor walizek BAGIA. Bagaż sprawdza się przede wszystkim w podróżach lotniczych są wykonana z bardzo popularnego i lekkiego ABS PLUS, Akrylonitryl, Butadien, Styren – tworzywa charakteryzującego się elastycznością i plastycznością .

Jest to walizka kompletna, wykonana w znakomitej kolorystyce i stylu .Linia bagażu Classic & Business to serie bagażu z materiału syntetycznego nazywanego ABS PLUS. Jest to obecnie najpopularniejsze tworzywo, z jakiego wykonuje się walizki. Jest to bardzo modny, a zarazem niebywale lekki polimer chroniący zawartość bagażu przed czynnikami zewnętrznymi.  

Walizki BAGIA doskonale sprawdza się w podróży pociągiem czy autokarami z uwagi na swoją lekkość i swobodę prowadzenia. Bagaż wykonany z tego tworzywa idealnie sprawdza się zarówno w długich podróżach, jak i na krótkich trasach. Oferujemy w ciągłej sprzedaży walizki Bagia w szerokiej gamie kolorów oraz kilku modelach.

Dostępne modele, Bagia Berlin, Bagia Milano, Bagia London, Bagia Genewa

Hurtowania Bag Outlet Tarnowskie Góry, bezpośredni dystrybutor walizek marki BAGIA. Na terenie woj. śląskiego przy realizacji większych zamówień oferujemy dowóz własnym transportem.  

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień pod numerem telefonu 508-199-281.

„Najlepszy pokaz mody to ten na ulicy.”

Bill Cunningham